Kronika szkolna, grudzień 2006r.

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Dnia 21 grudnia odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z Dyrekcją i częścią Grona Pedagogicznego. Maria Grunt jako przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyła zebranym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Wszyscy obecni przełamali się opłatkiem i wspólnie zaśpiewali najbardziej znane polskie kolędy.

Czytaj więcej...

Grupa teatralna Katamaran

Zalążki grupy kształtowały się przez kilka lat, inspirowane potrzebą przygotowania i oprawy artystycznej licznych uroczystości szkolnych. Od wielu lat w Zespole Szkół im. Jana Pawła II Rawiczu wystawia się autorskie pod względem tekstowym i muzycznym jasełka i przedstawienia okolicznościowe. W obecnym kształcie i składzie, grupa ukonstytuowała się przed ok. dwu laty. Inspiracją do ukierunkowanej pracy teatralnej stał się udział pana Piotra Popielasa w pracach komisji rawickich "Teatraliów" i tym samym, kontakt z istniejącymi w Rawiczu teatrami dziecięcymi i młodzieżowymi. Różnorodność przedstawianych form i znajomość możliwości scenicznych młodzieży, skłoniły go do wyboru pantonimy jako trafnego sposobu wyrażania siebie.

Czytaj więcej...

Przedstawienie grupy teatralnej Katamaran Z ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W RAWICZU

21 grudnia uczniowie i nauczyciele mieli okazję zobaczyć spektakl "Bóg dał człowiekowi dłonie" oraz "Jasełka" wykonane przez Grupę Teatralną KATAMARAN, działającą przy Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Pawła II Rawiczu.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ WE WROCŁAWIU

19 grudnia uczniowie czwartych klas Technikum Ekonomicznego i Technikum Handlowego uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

POWSTANIE WIELKOPOLSKIE

19 grudnia na widowni sali gimnastycznej uczniowie wszystkich klas Zespołu Szkół zawodowych wzięli udział w uroczystym apelu, poświęconym 88 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

KONKURS GASTRONOMICZNY

Dnia 15 grudnia 2006, w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się konkurs gastronomiczny. Tematyką konkursu były potrawy wigilijne.

Czytaj więcej...

ODWIEDZINY DZIECI W BODZEWIE

W dniu 7 grudnia członkowie Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunami odwiedzili, tradycyjnie już z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci z Domu Dziecka w Bodzewie.

Czytaj więcej...

ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

Co roku 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS.

W dniu 30 listopada z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS, odbył się apel poświęcony tematyce AIDS i HIV.

Czytaj więcej...

Statystyki

4351461
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
42
483
1375
525
13473
4351461

Twoje IP: 54.80.173.217
Data i godzina: 2021-12-02 01:50:40

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSZ w Rawiczu

„Jesteśmy, bo jesteście”.

W tym roku szkolnym Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w murach rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Starosta Rawicki Adam Sperzyński, jego zastępca Jacek Gwizdek, Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji i Rozwoju Maria Wojtkowiak, członkowie Zarządu Powiatu Rawickiego – Zdzisław Maćkowiak i Józef Niemczynowski. W uroczystości uczestniczyli także dyrektorzy szkół rawickich, nauczyciele, pracownicy oświaty i uczniowie.

Więcej…
Thursday the 2nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©