Kronika szkolna, listopad 2007r.

KONCERT MUZYCZNO – POETYCKI

Dnia 21 listopada 2007r. w Rawickiej Bibliotece Publicznej odbył się koncert muzyczno - poetycki z udziałem Piotra Popielasa i Edmunda Matyli. Podczas koncertu można było usłyszeć wiersze i piosenki do tekstów rawickich poetów: Donaty Łukowiak, Sabiny Banaszkiewicz, Piotra Popielasa, Włodzimierza Jędrzejaka i Henryka Pawłowskiego.

Wykonawczynią pięknego żywego słowa była m. in. uczennica z kl. IVbTE Dagmara Komaniecka, która wystąpiła wraz z opiekunką szkolnego Koła Miłośników Kultury panią Arletą Białecką. Koncert został oceniony przez rawickiego poetę i dziennikarza Włodzimierza Jędrzejaka jako niezwykle ciepły i poetycki.

PRZYZNANO STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW NAJLEPSZEJ UCZENNICY ZSZ W RAWICZU

Agnieszka Głowacz uczennica Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane za najlepsze wyniki i osiągnięcia w szkole. Uroczyste wręczenie dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów odbyło się 19 listopada 2007 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Agnieszka Głowacz jest uczennicą klasy IV w zawodzie technik ochrony środowiska.

WIECZÓR POEZJI EUROPEJSKIEJ

29 listopada 2007 r. Szkolny Klub Europejski przy Zespole Szkół Zawodowych zorganizował trzeci w ciągu 10 lat swojego istnienia WIECZÓR POEZJI EUROPEJSKIEJ.

Czytaj więcej...

XVI Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 23.XI.07 w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się rejonowy etap XVI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W kategorii szkół ponad gimnazjalnych z rejonu rawickiego do konkursu przystąpiły szkoły: I LO w Rawiczu, Zespół Szkół Zawodowych w Bojanowie i Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Czytaj więcej...

AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA

W dniu 13 listopada 2007 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się akcja krwiodawstwa. Uczniowie oddali krew w ramach Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda krew ratuje życie” organizowanego przez Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W dniach 7-13 listopada 2007 roku w holu sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu miała miejsce wystawa z okazji Święta Niepodległości przygotowana przez pracowników biblioteki szkolnej.

Czytaj więcej...

„ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI…”

W przeddzień Święta Zmarłych, dnia 31.10. 2007r. na widowni sali gimnastycznej uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć montaż słowno-muzyczny zatytułowany „Śpieszmy się kochać ludzi…” - przygotowany przez członków Koła Przyjaciół Biblioteki.

Czytaj więcej...

Statystyki

4271930
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
421
522
421
15128
25166
4271930

Twoje IP: 3.236.12.135
Data i godzina: 2021-07-26 17:43:11

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSZ W RAWICZU

W czwartek, 1 października, na stadionie OSiR w Wolsztynie odbyły się Rejonowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Udział w zawodach wzięli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych, znajdujących się na terenach powiatów: leszczyńskiego, kościańskiego, wolsztyńskiego, gostyńskiego i rawickiego.

Więcej…
Monday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©