Wybory do młodzieżowej RADY GMINY

Dnia 18 października 2007r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy.

    Członkami komisji byli:
  • Daria Jagła
  • Elżbieta Majewska
  • Józef Ulbin
  • Maria Grunt
  • Mateusz Szczeszek

Uczniowie walczyli o 4 mandaty przyznane tej szkole. Mandat Radnego ZSZ w Rawiczu otrzymali: Marta Fiebig, Alicja Świerzewska, Karolina Pawlak, Tomasz Kaczmarek.

Statystyki

6581779
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
441
611
441
16035
42896
6581779

Twoje IP: 216.73.216.20
Data i godzina: 2026-06-22 16:38:09

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Koszykarki ZSZ drugie w powiecie

Drugie miejsce podczas Mistrzostw Powiatu w koszykówce dziewcząt zdobyły reprezentantki Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Nasze uczennice dwukrotnie spotkały się z zespołem I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, przegrywając oba pojedynki.

W pierwszym meczu, rozegranym w sali I LO, drużyna ZSZ spisała się bardzo dobrze, będąc przez większą część spotkania w kontakcie z rywalkami. Dziewczęta były bardzo skupione, realizując większość przedmeczowych założeń. Walczyły o każdą piłkę, zostawiając sporo serca na boisku. Niestety, w ostatniej kwarcie gospodynie pokazały na co je stać i ostatecznie wygrały z nami różnicą 15 punktów (46:31).

Więcej…
Monday the 22nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©