Wybory do młodzieżowej RADY GMINY

Dnia 18 października 2007r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy.

    Członkami komisji byli:
  • Daria Jagła
  • Elżbieta Majewska
  • Józef Ulbin
  • Maria Grunt
  • Mateusz Szczeszek

Uczniowie walczyli o 4 mandaty przyznane tej szkole. Mandat Radnego ZSZ w Rawiczu otrzymali: Marta Fiebig, Alicja Świerzewska, Karolina Pawlak, Tomasz Kaczmarek.

Statystyki

6583530
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1091
513
2192
17786
42896
6583530

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-24 21:56:53

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Dopalacze NISZCZĄ ŻYCIE

Poniedziałek 21 marca okazał się dla Jakuba Krzyżosiaka szczęśliwym dniem. Uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu z klasy 4 Technikum, kształcący się w zawodzie technik budownictwa, otrzymał z rąk Pana Krzysztofa Nowaka Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu dyplom oraz nagrodę za zajęcie I miejsca w etapie powiatowym wojewódzkiego  konkursu  "Dopalacze NISZCZĄ ŻYCIE".

Więcej…
Wednesday the 24th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©