Wybory do młodzieżowej RADY GMINY

Dnia 18 października 2007r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy.

    Członkami komisji byli:
  • Daria Jagła
  • Elżbieta Majewska
  • Józef Ulbin
  • Maria Grunt
  • Mateusz Szczeszek

Uczniowie walczyli o 4 mandaty przyznane tej szkole. Mandat Radnego ZSZ w Rawiczu otrzymali: Marta Fiebig, Alicja Świerzewska, Karolina Pawlak, Tomasz Kaczmarek.

Statystyki

6587939
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
6
1240
6601
22195
42896
6587939

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 00:20:00

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych

Pod taką nazwą odbył się II etap konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych 14 marca 2016 r. w Poznaniu w siedzibie ZUS. W etapie wojewódzkim wzięły udział 3 uczennice z klasy II TE Olga Juskowiak, Katarzyna Kantorska i Patrycja Wolna. Dziewczyny zmagały się z pytaniami z zakresu polskiego systemu zabezpieczenia społecznego, począwszy od zasiłków rodzicielskich, przez chorobowe po system emerytalny i zasady rozliczeń składkowych. 

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©