AKCJA "GÓRA GROSZA"

W dniach 16-27 października trwała ogólnopolska akcja zbiórki monet groszowych objęta patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na rzecz domów dziecka.

W naszej szkole zbiórką pieniędzy zajął się samorząd uczniowski i biblioteka szkolna.

Statystyki

6587680
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
987
1412
6342
21936
42896
6587680

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 15:17:00

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Złoto dla dziewczyn ZSZ w Rawiczu

W dniu 21 października 2015 roku uczennice Karolina Szulc 2TE, Marika Kaczmarek 4TLg, Kinga Gruszczyńska 3TE, Natalia Krysmann 3TŻ wraz z opiekunem p. Kubą Kasprowiczem  uczestniczyli w Finale Powiatowym w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Zawody odbywały się na Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Jutrosinie. W turnieju uczestniczyły cztery szkoły: ZSZ w  Rawiczu, ZS w Jutrosinie,  I LO w Rawiczu, ZS nr.3 w Rawiczu.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©