Kronika szkolna, październik 2008r.

Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w sztafetowych biegach przełajowych

07.X.2008 w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w sztafetowych biegach przełajowych. Dużym sukcesem i awansem do mistrzostw Wielkopolski zakończył się start chłopców którzy zajęli I miejsce.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Wielkopolski w LA

8 X 2008 w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w LA. Nasi uczniowie odnieśli bardzo duży sukces zajmując na 18 miejsce na 106 startujących szkół (w tym kilka szkół sportowych). Miejsce to jest najlepszym osiągnięciem ostatnich lat (wcześniej 23 w roku szkolnym 2007/2008). Indywidualnie również najwyższe miejsce w historii zajął Sebastian Lis z III TM zajmując IV miejsce w pchnięciu kulą.

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU Z WIZYTĄ W DOMU DZIECKA W BODZEWIE

Szkolne Koło PCK działające przy ZSZ w Rawiczu po raz kolejny zorganizowało zbiórkę artykułów szkolnych przeznaczonych dla dzieci z Domu Dziecka w Bodzewie. Już po raz kolejny młodzież z rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych ofiarowała dzieciom z Domu Dziecka zeszyty, bloki, farby kredki, przybory piśmienne. Wśród zebranych od uczniów darów znalazły się również buty sportowe i maskotki.

Czytaj więcej...

WYKŁADY W Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego

11.10.2008 r. 9 osobowa grupa uczniów uczestniczyła w kursach organizowanych w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Tematem zajęć były liczby pierwsze i złożone, jednoznaczność rozkładu na czynniki pierwsze. Celem kursów jest pomoc uczniom w przygotowaniu się do matury, oraz zachęcenie ich do podjęcia dalszej edukacji- studia.

Czytaj więcej...

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU

„Trud Twój nie umrze ze mną, będzie żył w słonecznych oczach rozkwitłych w dojrzałość” słowa Jana Okonia stały się motywem przewodnim uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

15 X 2008 w Racocie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka do Częstochowy

20 października 2008 r. uczniowie klas IV bTZ, IV TOŚ, IVaTE wraz z ks. Pawłem Czwojdrakiem i nauczycielami: p. Violettą Kistowską- Lisek, p. Renatą Uźniak, p. Sabiną Kasprzak udali się do Częstochowy. Droga wypełniona była modlitwą różańcową i śpiewem.

Czytaj więcej...

Wyniki VII MISYJNEJ OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI

Test Olimpiady Misyjnej składał się z 50 pytań. Do uzyskania było maksymalnie 50 punktów. W etapie szkolnym startowało 44 uczniów klas II i III.

Czytaj więcej...

DLA TYCH, KTÓRZY ODESZLI

W dniu 31.10.2008 w przeddzień Święta Zmarłych odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony temu Świętu. Program artystyczny przygotowali uczniowie z klas: IIITB, IIITE, ITZ, i ITOH.

Czytaj więcej...

Statystyki

4903089
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
481
1231
4848
24385
14829
4903089

Twoje IP: 34.236.134.129
Data i godzina: 2024-02-28 04:21:32

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Wycieczka klasy IITTI

W dzień mężczyzny (10 marca) klasa II TTI wraz z wychowawczynią panią Danutą Englert – Szymkowiak oraz panią Anną Funką – Leciejewską udała się na wycieczkę do Leszna.
Wyjechaliśmy z Rawicza około godziny 9:00. Po drodze wstąpiliśmy do Pałacu w Rydzynie. Pani Anna-Funka – Leciejewska oraz Kamil Kowalski opowiedzieli pasjonującą historię zamku, a także legendę o Białej Damie. Następnym przystankiem była kręgielnia, na której miło spędziliśmy czas, a wspólna zabawa jeszcze bardziej nas zintegrowała. Kolejny krok to obejrzenie filmu pt. „Historia Roja” opowiadającego o losach bohaterów walczących z systemem komunistycznym, panującym po II wojnie światowej.

Więcej…
Wednesday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©