Kronika szkolna, maj 2011r.

Jak zrozumieć współczesny patriotyzm?

31 maja Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu wizytował poseł na Sejm RP Jan Dziedziczak. Wizyta posła była związana z zaproponowaniem przeprowadzenia przez niego wykładu na temat: „Jak zrozumieć współczesny patriotyzm”. Poseł wyraził chęć spotkania z młodzieżą, na co dyrekcja szkoły wyraziła zgodę.

Czytaj więcej...

I MAJOWA SPARTADIADA SENIORÓW

Dnia 21 maja na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Zielony Fort” w Rawiczu odbyła się I MAJOWA SPARTADIADA SENIORÓW. Organizował tę imprezę Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku przy dofinansowaniu UMiG Rawicz.

Czytaj więcej...

Powiedz mi co jesz, a powiem ci skąd jesteś

W dniu 20 maja 2011 w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się prezentacja pt. „ Powiedz mi co jesz, a powiem ci skąd jesteś”. Miała ona na celu przybliżenie zwyczajów kulinarnych krajów, których języków uczniowie uczą się w szkole. Cztery grupy uczniów z klas 3TE, 2TE i 3TŻ zaprezentowały kuchnię niemiecką, rosyjską, francuską, angielską i australijską. Po obejrzeniu prezentacji odbyła się degustacja potraw. Uczniowie przygotowali między innymi : kanapki z kawiorem, watruszki, zupę Eintopf, Bauernsalat, fish and chips, chiken curry, pancakes, tartę z warzywami, francuskie ciasto czekoladowe oraz croque monsieur. Potrawy znalazły pełne uznanie u społeczności szkolnej.

Czytaj więcej...

Statystyki

6499295
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
451
1302
6252
4728
31564
6499295

Twoje IP: 216.73.216.109
Data i godzina: 2026-04-04 11:20:39

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Trzeci dzień na praktyce w Niemczech

Dzisiaj mija kolejny dzień praktyk, jak każdy poprzedni bardzo pracowity i ciekawy. Młodzież po pracy i pysznym obiedzie relaksowała się na kręgielni.

Więcej…
Saturday the 4th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©