Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęło 870 uczniów, po raz pierwszy na boisku ZSZ w Rawiczu stanęło 250 uczniów w pięciu klasach pierwszych Technikum oraz w czterech klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniów przywitała przewodnicząca szkoły Magdalena Kasprzak, następnie Dyrektor Szkoły Krzysztof Jarosz witając gościa Pana Andrzeja Walusa, zastępcę przewodniczącego Rady Powiatu rawickiego oraz nauczycieli i uczniów wspomniał o rocznicach wydarzeń 31 sierpnia oraz 1 września.

Poinformował także zgromadzonych o zakresie robót remontowych, które zostały wykonane podczas wakacji w budynkach A i B. Na koniec życzył wszystkim nauczycielom i uczniom wytrwałej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Statystyki

6583774
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
155
1180
2436
18030
42896
6583774

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 01:37:52

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

"Młodzi głosują" w Zespole Szkół Zawodowych!

W poniedziałek uczniowie ZSZ w Rawiczu wzięli udział w realizacji ogólnopolskiego projektu "Młodzi głosują", organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Projekt jest symulacją wyborów powszechnych i głównym jego zadaniem było zachęcenie młodzieży do udziału w wyborach. Była to druga tego typu akcja w naszym Zespole, poprzednia odbyła się w 2011 roku.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©