Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęło 870 uczniów, po raz pierwszy na boisku ZSZ w Rawiczu stanęło 250 uczniów w pięciu klasach pierwszych Technikum oraz w czterech klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniów przywitała przewodnicząca szkoły Magdalena Kasprzak, następnie Dyrektor Szkoły Krzysztof Jarosz witając gościa Pana Andrzeja Walusa, zastępcę przewodniczącego Rady Powiatu rawickiego oraz nauczycieli i uczniów wspomniał o rocznicach wydarzeń 31 sierpnia oraz 1 września.

Poinformował także zgromadzonych o zakresie robót remontowych, które zostały wykonane podczas wakacji w budynkach A i B. Na koniec życzył wszystkim nauczycielom i uczniom wytrwałej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Statystyki

6583848
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
229
1180
2510
18104
42896
6583848

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 02:49:20

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Salon Maturzystów

W poniedziałek 28 września 2015r. wszystkie klasy maturalne z naszej szkoły wraz z opiekunami ( p. U.Rosik, p .B.Staśkiewicz, p. S.Maciaszek-Basty, p.H.Lenartowską) pojechały na Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2015.  Salon zorganizowała Politechnika Wrocławska. 

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©