Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęło 870 uczniów, po raz pierwszy na boisku ZSZ w Rawiczu stanęło 250 uczniów w pięciu klasach pierwszych Technikum oraz w czterech klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniów przywitała przewodnicząca szkoły Magdalena Kasprzak, następnie Dyrektor Szkoły Krzysztof Jarosz witając gościa Pana Andrzeja Walusa, zastępcę przewodniczącego Rady Powiatu rawickiego oraz nauczycieli i uczniów wspomniał o rocznicach wydarzeń 31 sierpnia oraz 1 września.

Poinformował także zgromadzonych o zakresie robót remontowych, które zostały wykonane podczas wakacji w budynkach A i B. Na koniec życzył wszystkim nauczycielom i uczniom wytrwałej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Statystyki

6582561
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
122
513
1223
16817
42896
6582561

Twoje IP: 216.73.217.154
Data i godzina: 2026-06-24 02:43:33

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Z wizytą w stolicy Dolnego Śląska

We wtorek 08.03.2016 roku klasa I TE wraz z wychowawczynią p.Arletą Białecką i ks.Michałem Zamelkiem udała się na wycieczkę do Wrocławia.

Pierwsze kroki skierowaliśmy do najwyższego w Polsce wieżowca Sky  Tower. Naszą uwagę przykuła umieszczona przed wejściem do galerii rzeźba  „ Profil czasu” największego mistrza surrealizmu Salvadore Dali, będącego nawiązaniem do słynnego obrazu „Trwałość pamięci” ( nota bene obrazy S. Dali pojawiają się na maturze z języka polskiego).

Więcej…
Wednesday the 24th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©