Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęło 870 uczniów, po raz pierwszy na boisku ZSZ w Rawiczu stanęło 250 uczniów w pięciu klasach pierwszych Technikum oraz w czterech klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniów przywitała przewodnicząca szkoły Magdalena Kasprzak, następnie Dyrektor Szkoły Krzysztof Jarosz witając gościa Pana Andrzeja Walusa, zastępcę przewodniczącego Rady Powiatu rawickiego oraz nauczycieli i uczniów wspomniał o rocznicach wydarzeń 31 sierpnia oraz 1 września.

Poinformował także zgromadzonych o zakresie robót remontowych, które zostały wykonane podczas wakacji w budynkach A i B. Na koniec życzył wszystkim nauczycielom i uczniom wytrwałej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Statystyki

6586761
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
68
1412
5423
21017
42896
6586761

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 02:59:49

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Drogi pamięci

W dniach  od 29.02 do 04.03.2016 odbyła się kolejna wymiana uczniów pomiędzy Zespołem Szkół Zawodowych w Rawiczu i Berufsschulzentrum am Westerberg z Osnabrück. Tym razem młodzież i nauczyciele spotkali się w Gdańsku, aby wspólnie pracować nad projektem „Drogi pamięci”.

Uczniowie pod opieką p. Małgorzaty Kędzi i p. Patrycji Stelmaszyk wyjechali wcześnie rano pociągiem do Gdańska. Oto relacja z pobytu na wymianie.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©