Spotkanie z pracownikiem Punktu Pośrednictwa Pracy w Rawiczu

Uczniowie klasy IV Technikum w zawodach technik żywienia i gospodarstwa domowego oraz technik ochrony środowiska uczestniczyli w cyklu spotkań z panią Anną Brink, pracownikiem Punktu Pośrednictwa Pracy w Rawiczu. Celem spotkań było przybliżenie młodzieży problemów związanych z wejściem na rynek pracy, poszukiwaniem pracy oraz zachowaniem się podczas spotkania z pracodawcą.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia p. Brink, szczególnie ciekawe były dla nich nieznane dotąd sposoby poszukiwania pracy. Podczas drugiego spotkania młodzież wysłuchała propozycji związanych z przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób przygotować się do tej ważnej rozmowy, jak się ubrać, jakich przestrzegać zasad oraz czego się wystrzegać. Zajęcia na pewno pomogą przyszłym absolwentom technikum w działaniach związanych z podejmowaniem pracy zawodowej po ukończeniu szkoły.

 

Statystyki

6168682
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
833
855
1688
14637
77189
6168682

Twoje IP: 216.73.216.138
Data i godzina: 2025-12-09 14:16:55

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Zajęcia praktyczne w ZPB Kaczmarek

16 i 23 listopada odbyły się pierwsze zajęcia praktyczne w zakładzie u nowego partnera naszej szkoły – firmy ZPB Kaczmarek. Przez dwa dni pierwsza grupa uczniów II klasy kształcących się w zawodzie technik budownictwa uczyła się technologii produkcji betonowych materiałów prefabrykowanych. Zajęcia rozpoczęły się od szkolenia bhp przeprowadzonego przez zakładowego inspektora bhp ZPB Kaczmarek.

Więcej…
Tuesday the 9th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©