Stań po zielonej stronie mocy z Samorządem Uczniowskim

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji ekologicznej „Stań po zielonej stronie mocy”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy dostarczyć do opiekunów SU - p. Darii Jagły lub p. Jakuba Morysona, odpady, np.:

1. Płyty CD/DVD lub blu-ray – wartość 1 punkt

2. Pudełka po ww. płytach – wartość 2 punkty

3. Zużyty telefon komórkowy – wartość 5 punktów

4. 1 bateria – wartość 1 punkt

5. 1 ładowarka – wartość 3 punkty.

Wszystkie przyniesione rzeczy należy policzyć i przekazać ze swoimi danymi opiekunom SU.

Organizator akcji – firma SlamPoland przewidziała nagrody:

Najlepsza szkoła w województwie – pomoce dydaktyczne 30 000 zł

Najlepsza klasa w województwie – pomoce dydaktyczne 10 000 zł

Najlepsza szkoła w powiecie – pomoce dydaktyczne 2000 zł

Najlepsza klasa w powiecie – pomoce dydaktyczne 1000 zł

Akcja trwa do 23.06.2013 roku.

Zachęcamy do aktywnego udziału w akcji!

Statystyki

6583628
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
9
1180
2290
17884
42896
6583628

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 00:28:28

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

I konferencja podsumowująca pierwszy rok realizacji projektu ERASMUS+ 2016

31 maja 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w sali gimnastycznej odbyła się konferencja podsumowująca pierwszy rok projektu realizowanego w ramach programu  Erasmus+ Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. Projekt pod tytułem „Polska edukacja plus europejska praktyka – początkiem kariery zawodowej” finansowany jest w całości z  Unii Europejskiej. Celem konferencji było upowszechnianie wśród uczniów Zespołu, nauczycieli, władz lokalnych oraz pracodawców i społeczności gimnazjalnej efektów zagranicznego stażu zawodowego uczniów Technikum w Rawiczu. Konferencja rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości: Starosty Rawickiego – Pana Adama Sperzyńskiego, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Pani Marii Wojtkowiak, Przedstawicieli Gimnazjum nr.1 w Rawiczu wraz z nauczycielką -  Panią Agnieszką Węcłaś oraz uczniów Gimnazjum, Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych: dyrektora szkoły- Pana Krzysztofa Jarosza, wiecedyrektorów:  Pana Krzysztofa Kazunia, główną księgową ZSZ w Rawiczu Panią Grażyną Kupczyk oraz nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©