Rok szkolny 2012/2013 w ZSZ rozpoczęty!

3 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym ZSZ w Rawiczu uroczyście rozpoczęto nowy rok nauki. Dyrektor szkoły p. Krzysztof Jarosz przywitał ponad 700 uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Po okolicznościowym przemówieniu związanym z historią Polski Dyrektor ZSZ opowiedział o zrealizowanych w czasie wakacji przedsięwzięciach, pogratulował nauczycielom, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego oraz poinformował społeczność szkolną o zmianie na stanowisku wicedyrektora ds. dydaktycznych. W czasie apelu głos zabrał również p. wicestarosta Krzysztof Synoracki, który poetycko i bardzo motywująco nazwał ZSZ „kuźnią rzemieślników i dobrych fachowców”. Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcami przeszli do swoich klas.

Statystyki

6588294
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
361
1240
6956
22550
42896
6588294

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 17:58:39

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Zajęcia praktyczne w ZPB Kaczmarek

16 i 23 listopada odbyły się pierwsze zajęcia praktyczne w zakładzie u nowego partnera naszej szkoły – firmy ZPB Kaczmarek. Przez dwa dni pierwsza grupa uczniów II klasy kształcących się w zawodzie technik budownictwa uczyła się technologii produkcji betonowych materiałów prefabrykowanych. Zajęcia rozpoczęły się od szkolenia bhp przeprowadzonego przez zakładowego inspektora bhp ZPB Kaczmarek.

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©