Rok szkolny 2012/2013 w ZSZ rozpoczęty!

3 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym ZSZ w Rawiczu uroczyście rozpoczęto nowy rok nauki. Dyrektor szkoły p. Krzysztof Jarosz przywitał ponad 700 uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Po okolicznościowym przemówieniu związanym z historią Polski Dyrektor ZSZ opowiedział o zrealizowanych w czasie wakacji przedsięwzięciach, pogratulował nauczycielom, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego oraz poinformował społeczność szkolną o zmianie na stanowisku wicedyrektora ds. dydaktycznych. W czasie apelu głos zabrał również p. wicestarosta Krzysztof Synoracki, który poetycko i bardzo motywująco nazwał ZSZ „kuźnią rzemieślników i dobrych fachowców”. Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcami przeszli do swoich klas.

Statystyki

6582164
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
238
588
826
16420
42896
6582164

Twoje IP: 216.73.216.20
Data i godzina: 2026-06-23 15:35:33

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Maturzyści w Częstochowie

Wzorem lat ubiegłych, 29 lutego, uczniowie klas czwartych naszej szkoły pielgrzymowali do Częstochowy na Jasną Górę. Młodzieży towarzyszyli opiekunowie: ks. Maciej Snela, p. Aleksandra Ciąder Hajnce, p. Magdalena Sikora oraz p. Janusz Majer.

Więcej…
Tuesday the 23rd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©