Rok szkolny 2012/2013 w ZSZ rozpoczęty!

3 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym ZSZ w Rawiczu uroczyście rozpoczęto nowy rok nauki. Dyrektor szkoły p. Krzysztof Jarosz przywitał ponad 700 uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Po okolicznościowym przemówieniu związanym z historią Polski Dyrektor ZSZ opowiedział o zrealizowanych w czasie wakacji przedsięwzięciach, pogratulował nauczycielom, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego oraz poinformował społeczność szkolną o zmianie na stanowisku wicedyrektora ds. dydaktycznych. W czasie apelu głos zabrał również p. wicestarosta Krzysztof Synoracki, który poetycko i bardzo motywująco nazwał ZSZ „kuźnią rzemieślników i dobrych fachowców”. Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcami przeszli do swoich klas.

Statystyki

6583284
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
845
513
1946
17540
42896
6583284

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-24 15:36:29

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Spotkanie z przedstawicielami Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

W dniach 14-16  marca 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się spotkania uczniów klas czwartych z przedstawicielami Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu. Podczas zajęć  przedstawiono kierunki kształcenia  oferowane przez centrum oraz zasady rekrutacji. Uczniowie mieli również możliwość zobaczenia  pokazu makijażu oraz masażu dłoni.

Więcej…
Wednesday the 24th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©