Festiwal Kuchni Wielkopolskiej

W dniu 23 września br. podczas jubileuszu 750-lecia nadania Sarnowie praw miejskich odbył się konkurs kulinarny „Festiwal Kuchni Wielkopolskiej” pod patronatem Starosty Rawickiego. W rywalizacji wzięło udział 9 dwuosobowych drużyn. Dwie drużyny reprezentowały Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu, uczennice klasy 3aTŻ i 3bTŻ Technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego.

Uczennice klasy 3a TŻ: Justyna Lorek i Andżelika Stelmach, przygotowały: krem z dyni, zrazy wołowe, kopytka, kapustę zasmażaną oraz szarlotkę. Natomiast uczennice klasy 3b TŻ: Kinga Kaczmarek i Kamila Idziak, przyrządziły: żurek, pieczoną kaczkę, pyzy, kapustę czerwoną oraz sernik.

Statystyki

6588297
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
364
1240
6959
22553
42896
6588297

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 18:17:37

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Przedstawienie bożonarodzeniowe dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu

Dnia 21.12.2015r uczniowie klasy IIITLg z opiekunem panią Magdaleną Nawrot udali się  do SP nr 3 w Rawiczu z przedstawieniem bożonarodzeniowym. Uczniowie przedstawili w języku niemieckim najpiękniejsze wiersze o świętym Mikołaju i choince. Przedstawienie zostało zaprezentowane w oddziale 0 i klasach I, III i VI.

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©