Ogólnopolski Głos Profilaktyki

W sobotę 14 czerwca 2014 roku grupa młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych z pedagogiem szkolnym Anną Funką Leciejewską brała udział w akcji „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Pomysłodawcą imprezy była społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty. Tematem przewodnim przedsięwzięcia było promowanie zdrowego trybu życia bez uzależnień i sprzeciw wobec szeroko rozumowanej przemocy. Przez kilkanaście minut młodzież z rawickich szkół maszerowała po rynku z plakatami, na których umieszczone były profilaktyczne hasła.

Później odczytana została odezwa, poświęcona profilaktyce, a po niej społeczny zryw „Wolne serca”, czyli wspólne wybijanie prawą dłonią rytmu serca. Podczas odezwy Agata Woźna z klasy 3 TZ odczytała hasła profilaktyczne. Następnie młodzież ulicami miasta udała się do Domu Kultury. Tam, w muszli koncertowej odbyły się  występy artystyczne, podczas których swój talent muzyczny zaprezentował Mateusz Chudy z klasy 1 TTM.

Anna Funka Leciejewska

Statystyki

6571001
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
62
384
62
5257
42896
6571001

Twoje IP: 216.73.217.9
Data i godzina: 2026-06-08 04:16:35

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Kręgle po raz drugi

W poniedziałek w trzecim tygodniu zagranicznych praktyk uczniowie rywalizowali po raz drugi na kręgielni w Schkeuditz. Stażyści z TZ po pracy w firmach a logistycy po sporej dawce wiedzy o prowadzeniu biznesu spędzali miło czas w kręgielni. 

Więcej…
Monday the 8th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©