Wycieczka do Wrocławia

17 czerwca 2014 r. uczniowie klasy I TE pod opieką p.Bernadety Staśkiewicz i p. Alicji Stachowskiej wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie odwiedzili Ogród Botaniczny, spacerowali po Ostrowiu Tumskim i wrocławskiej Starówce. Z tarasu widokowego w Sky Tower podziwiali panoramę Wrocławia i próbowali odnaleźć miejsca, które wcześniej odwiedzili.

Młodzież w dobrych nastrojach i z nadzieją kolejnego wyjazdu wróciła do Rawicza.

Statystyki

6581570
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
232
611
232
15826
42896
6581570

Twoje IP: 216.73.217.83
Data i godzina: 2026-06-22 07:52:43

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

RAJD Wiosny 2016

Doskonałą okazją do powitania długo oczekiwanej wiosny był rajd, w którym wzięli udział członkowie SKT Szprycha (klub  działa już szósty rok). Ponad 20 osób uczestniczyło  w tym niecodziennym wydarzeniu zorganizowanym przez  rawicki oddział PTTK.

Więcej…
Monday the 22nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©