Wycieczka do Wrocławia

17 czerwca 2014 r. uczniowie klasy I TE pod opieką p.Bernadety Staśkiewicz i p. Alicji Stachowskiej wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie odwiedzili Ogród Botaniczny, spacerowali po Ostrowiu Tumskim i wrocławskiej Starówce. Z tarasu widokowego w Sky Tower podziwiali panoramę Wrocławia i próbowali odnaleźć miejsca, które wcześniej odwiedzili.

Młodzież w dobrych nastrojach i z nadzieją kolejnego wyjazdu wróciła do Rawicza.

Statystyki

6584194
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
575
1180
2856
18450
42896
6584194

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 08:40:06

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

II Rawickie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

19 marca na sali sportowej w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, odbędą się "II Rawickie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc". Patronat nad imprezą objęli: Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, Starosta Powiatu Rawickiego Adama Sperzyński i Burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik. Organizatorzy zachęcają do udziału w zawodach wszystkich miłośników sportów siłowych.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©