Wolontariat w ZSZ

9 grudnia wolontariusze z klasy II Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w VII Gminnym Dniu Osób z Niepełnosprawnościami.
Głównym zadaniem wolontariuszy była pomoc przy obsłudze kelnerskiej.

Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem , otwartością i wrażliwością na potrzeby innych.

Opiekun uczniów Monika Świtała

Statystyki

6581880
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
542
611
542
16136
42896
6581880

Twoje IP: 216.73.216.20
Data i godzina: 2026-06-22 20:45:53

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

I konferencja podsumowująca pierwszy rok realizacji projektu ERASMUS+ 2016

31 maja 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w sali gimnastycznej odbyła się konferencja podsumowująca pierwszy rok projektu realizowanego w ramach programu  Erasmus+ Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. Projekt pod tytułem „Polska edukacja plus europejska praktyka – początkiem kariery zawodowej” finansowany jest w całości z  Unii Europejskiej. Celem konferencji było upowszechnianie wśród uczniów Zespołu, nauczycieli, władz lokalnych oraz pracodawców i społeczności gimnazjalnej efektów zagranicznego stażu zawodowego uczniów Technikum w Rawiczu. Konferencja rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości: Starosty Rawickiego – Pana Adama Sperzyńskiego, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Pani Marii Wojtkowiak, Przedstawicieli Gimnazjum nr.1 w Rawiczu wraz z nauczycielką -  Panią Agnieszką Węcłaś oraz uczniów Gimnazjum, Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych: dyrektora szkoły- Pana Krzysztofa Jarosza, wiecedyrektorów:  Pana Krzysztofa Kazunia, główną księgową ZSZ w Rawiczu Panią Grażyną Kupczyk oraz nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Więcej…
Monday the 22nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©