Wolontariat w ZSZ

9 grudnia wolontariusze z klasy II Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w VII Gminnym Dniu Osób z Niepełnosprawnościami.
Głównym zadaniem wolontariuszy była pomoc przy obsłudze kelnerskiej.

Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem , otwartością i wrażliwością na potrzeby innych.

Opiekun uczniów Monika Świtała

Statystyki

6583622
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
3
1180
2284
17878
42896
6583622

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 00:07:43

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Rozpoczęły się wakacje…

Na ten dzień czekała cała społeczność szkolna. 24 czerwca o godz. 9.00  na sali gimnastycznej  ZSZ w Rawiczu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016. Dyrektor szkoły Krzysztof Jarosz pogratulował uczniom, którzy uzyskali promocję do klasy programowo wyższej oraz życzył wszystkim udanych i spokojnych wakacji. Podziękował także nauczycielom za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością starosta pan Adam Sperzyński.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©