Mistrzostwa powiatu rawickiego w halowej piłce nożnej

5 listopada 2015 roku w sali gimnastycznej ILO w Rawiczu odbyły się mistrzostwa powiatu rawickiego w halowej piłce nożnej. Po bardzo wyrównanych meczach, reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce w turnieju. W skład naszego zespołu wchodzili: Dominik Basa, Kamil Mielcarek, Damian Walkowiak, Karol Deka, Adrian Dudek, Marcin Hądzlik, Patryk Grzelczyk, Michał Adamiak, Michał Gąsiorowski, Sebastian Sęk i Kamil Taront. Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w najbliższych rozgrywkach piłki nożnej, które odbędą się na orliku w Jutrosinie.  

Końcowe wyniki turnieju:

I miejsce – I LO w Rawiczu

II miejsce – ZS w Jutrosinie

III miejsce – ZSZ w Rawiczu

IV miejsce – ZS w Miejskiej Górce

V miejsce – ZSPT w Bojanowie

Opiekun drużyny, J. Majer

Statystyki

6587677
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
984
1412
6339
21933
42896
6587677

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 15:12:06

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Dzień Sportu

Drużynowe przeskoki przez linę, bierki, rzuty do tarczy, „sprawność kelnera” czy test na wyobraźnię to tylko niektóre z zadań, z którymi 1 czerwca musieli zmierzyć się uczniowie ZSZ w Rawiczu. Tego dnia odbył się szkolny Dzień Sportu. Młodzież walczyła o tytuł najbardziej usportowionej klasy. Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 3 TLG, drugie miejsce wywalczyła klasa 3 TTM, zaś trzecie 1 TLG.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©