Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w ZSZ w Rawiczu

1 września o godz. 9.00 w ZSZ w Rawiczu odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca nowy rok szkolny. Dyrektor Krzysztof Jarosz powitał wszystkich zgromadzonych, przedstawił nowych nauczycieli oraz pogratulował tym, którzy uzyskali kolejne stopnie awansu zawodowego. Młodzieży życzył zapału do pracy i satysfakcji z osiąganych wyników. W swoim przemówieniu omówił najważniejsze zmiany, jakie czekają społeczną szkolną w nowym roku.

Dyrektor szkoły powitał także młodzież, która rozpoczyna naukę w naszej szkole. W klasach pierwszych kształcić się będzie 250 osób w 6 klasach technikum i 4 klasach zasadniczej szkoły zawodowej. 28 słuchaczy  będzie kontynuować naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Życzymy wszystkim uczniom i słuchaczom ZSZ w Rawiczu powodzenia w nowym roku szkolnym  2016/2017. 

Statystyki

6572164
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
500
350
1225
6420
42896
6572164

Twoje IP: 2600:1f28:365:80b0:b65d:9ae0:766c:a072
Data i godzina: 2026-06-10 20:32:28

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Salon Maturzystów

W poniedziałek 28 września 2015r. wszystkie klasy maturalne z naszej szkoły wraz z opiekunami ( p. U.Rosik, p .B.Staśkiewicz, p. S.Maciaszek-Basty, p.H.Lenartowską) pojechały na Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2015.  Salon zorganizowała Politechnika Wrocławska. 

Więcej…
Wednesday the 10th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©