Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Rawicz

19 września odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego na którym dokonano wyboru młodzieżowych radnych do Młodzieżowej Rady Gminy Rawicz. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu będą reprezentować w tym organie samorządowym czterej uczniowie:

Jakub Szefer, uczeń klasy 3 TE

Emilia Wojtyczka, uczennica klasy 3 TE

Michał Bonusiak, uczeń klasy 4 TB

Patrycja Stachowska, uczennica klasy 1 DW

Wszystkie cztery zaproponowane kandydatury zostały przez zebranych uczniów pozytywnie zaaprobowane. SU wyraził nadzieję, że nowa kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Rawicz będzie pracowała efektywnie, wpływając swymi pomysłami na włodarzy naszej gminy i miasta, z pozytywnymi efektami dla młodzieży.

Opracował: Jakub Moryson i Sylwia Maciaszek-Basty.

Statystyki

6582559
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
120
513
1221
16815
42896
6582559

Twoje IP: 216.73.217.154
Data i godzina: 2026-06-24 02:42:18

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Wielkopolski Obiad

W niedzielę 12 września 2015 roku podczas Rawickiego Jarmarku Historycznego odbyła się kolejna edycja konkursu kulinarnego „Wielkopolski Obiad” pod patronatem Starosty Rawickiego.

W rywalizacji wzięło udział dziesięć dwuosobowych drużyn. Zespół Szkół Zawodowych  w Rawiczu reprezentowały trzy grupy.

Więcej…
Wednesday the 24th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©