Jesienny rajd rowerowy z PTTK Rawicz

17 października uczniowie ZSZ w Rawiczu wraz z opiekunami – Jakubem Morysonem i Andrzejem Liskiem udali się na Jesienny rajd rowerowy zorganizowany przez PTTK w Rawiczu. Celem rajdu było popularyzowanie wśród uczestników rawickiego szlaku rowerowego. Reprezentacja naszej szkoły wybrała dłuższą trasę liczącą 39 km.

Pomimo deszczowej, niesprzyjającej pogody rowerzyści wyruszyli z rawickiego Rynku. Trasa wiodła przez Łaszczyn, Kawcze, Zakrzewo, Sarnówkę, Sarnowę, Słupię Kapitulną, Ugodę, Zieloną Wieś, Stwolno, Sikorzyn i Szymanowo. To właśnie w tej ostatniej miejscowości uczestnicy rajdu mogli odpocząć i zjeść posiłek. Z Szymanowa uczestnicy  powrócili do Rawicza.

Następny rajd już 11 listopada. Do zobaczenia na trasie. 

Oprac. Jakub Moryson.  

Statystyki

6586383
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1102
1662
5045
20639
42896
6586383

Twoje IP: 216.73.217.58
Data i godzina: 2026-06-26 18:13:08

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Maturzyści w Częstochowie

Wzorem lat ubiegłych, 29 lutego, uczniowie klas czwartych naszej szkoły pielgrzymowali do Częstochowy na Jasną Górę. Młodzieży towarzyszyli opiekunowie: ks. Maciej Snela, p. Aleksandra Ciąder Hajnce, p. Magdalena Sikora oraz p. Janusz Majer.

Więcej…
Friday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©