OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Kategoria: Technik budownictwa

6 lutego 2013 r. Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Zielonej Górze przesłał pisemną informacje, że troje naszych uczniów zakwalifikowało się do udziału w zawodach II stopnia – okręgowych XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Eliminacje okręgowe odbędą się 2 marca 2013 r. w Zielonej Górze.

Do dalszego udziału w zawodach zakwalifikowali się Marta Wojtyczka, Jakub Nadrowski i Sebastian Balcerowiak - uczniowie klasy IV Technikum w zawodzie technik budownictwa. Zdobyli oni największą liczbę punktów w eliminacjach szkolnych, które zostały przeprowadzone w naszej szkole w grudniu 2012 r.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Tomasz Sierpowski

Statystyki

6581495
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
157
611
157
15751
42896
6581495

Twoje IP: 216.73.217.83
Data i godzina: 2026-06-22 05:39:37

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Czym skorupka za młodu nasiąknie …

21 października 2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” z Leszna pod hasłem "Czym skorupka za młodu nasiąknie …” . Spotkanie profilaktyczne, zorganizowane zostało przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu w ramach Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2011-2015.

Więcej…
Monday the 22nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©