OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Kategoria: Technik budownictwa

6 lutego 2013 r. Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Zielonej Górze przesłał pisemną informacje, że troje naszych uczniów zakwalifikowało się do udziału w zawodach II stopnia – okręgowych XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Eliminacje okręgowe odbędą się 2 marca 2013 r. w Zielonej Górze.

Do dalszego udziału w zawodach zakwalifikowali się Marta Wojtyczka, Jakub Nadrowski i Sebastian Balcerowiak - uczniowie klasy IV Technikum w zawodzie technik budownictwa. Zdobyli oni największą liczbę punktów w eliminacjach szkolnych, które zostały przeprowadzone w naszej szkole w grudniu 2012 r.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Tomasz Sierpowski

Statystyki

6584094
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
475
1180
2756
18350
42896
6584094

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 06:29:01

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Drogi pamięci

W dniach  od 29.02 do 04.03.2016 odbyła się kolejna wymiana uczniów pomiędzy Zespołem Szkół Zawodowych w Rawiczu i Berufsschulzentrum am Westerberg z Osnabrück. Tym razem młodzież i nauczyciele spotkali się w Gdańsku, aby wspólnie pracować nad projektem „Drogi pamięci”.

Uczniowie pod opieką p. Małgorzaty Kędzi i p. Patrycji Stelmaszyk wyjechali wcześnie rano pociągiem do Gdańska. Oto relacja z pobytu na wymianie.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©