Medale Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 15.11.2011 sześciu nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z dyrektorem panem Krzysztofem Jaroszem zostało decyzją MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ odznaczonych MEDALAMI KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

W trakcie uroczystej akademii w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II Stopnia w Poznaniu medale wręczyli Wojewoda Wielkopolski pan Piotr Florek oraz w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Wielkopolski Kurator Oświaty pani Elżbieta Walkowiak.

    A oto nagrodzeni nauczyciele:
  • dyrektor pan Krzysztof Jarosz
  • wicedyrektor pani Beata Glura
  • pani Renata Balcerek
  • pani Małgorzata Kędzia
  • pan Janusz Majer
  • pani Danuta Michalska
  • pan Marek Szulc

Nagrodzonym dziękujemy za dotychczasowy trud, gratulujemy i życzymy zdrowia i sukcesów oraz zadowolenia z trudnej i odpowiedzialnej pracy.

Statystyki

5854082
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1607
1903
10526
9470
59440
5854082

Twoje IP: 216.73.216.223
Data i godzina: 2025-07-03 18:29:43

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

18 marca w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Nasz reprezentant Jakub Jóskowiak, startował w III grupie wiekowej (wśród 11 innych reprezentantów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu rawickiego).

Więcej…
Thursday the 3rd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©