Kronika szkolna, grudzień 2005r.

Licealiada

Licealiada
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
RAWICZ 2005/2006

Czytaj więcej...

Święta Bożego Narodzenia

Spotkanie Dyrekcji Szkoły z młodzieżą z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Gazetka szkolna "Nieók" - nr 1

W listopadowo – grudniowym numerze ukazał się wywiad z wicedyrektorem ZSZ inż. Krzysztofem Kazuniem. W tym numerze „Nieóka” przedstawiono twórczość poetycką uczennicy Zuzanny Michalak oraz zapoczątkowano cykl opowiadań Konrada Staśkiewicza pt. „Bohater?”.

Czytaj więcej...

Wigilia z dziećmi z Domu Dziecka z Bodzewa

15 grudnia Szkolne Koła PCK wraz z Samorządem Uczniowskim gościło w naszej szkole 20 osobową grupę dzieci wraz z wychowawcą i dyrektorem placówki w Bodzewie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z malarzem regionalistą

Dnia 8.12.2005 roku w ramach zajęć bibliotecznych odbyło się spotkanie uczniów klasy IV TH ze znanym malarzem regionalistą – panem Antonim Suchaneckim. Artysta opowiadał nie tylko o swoich inspiracjach malarskich, ale również o swojej drodze do sukcesu.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień walki Z AIDS

W związku ze zbliżającym się 1 grudnia Światowym Dniem Walki Z AIDS, w naszej szkole wygłosił prelekcję pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rawiczu – Pani Maria Wachowiak. Tematem wystąpienia była profilaktyka AIDS.

Zbiórka żywności

W grudniu po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK włączyli się do przedświątecznej zbiórki żywności dla rawickiego Banku Żywności.

Statystyki

5853195
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
720
1903
9639
8583
59440
5853195

Twoje IP: 216.73.216.223
Data i godzina: 2025-07-03 11:41:09

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Konkursy historyczne KRĄG

26 kwietnia 2016 roku w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się podsumowanie etapów szkolnych trzech konkursów o randze ogólnopolskiej, których organizatorem było  Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”.

Dwa z tych konkursów poświęcone były tematyce historycznej i polegały na rozwiązaniu testu, a trzeci był konkursem plastycznym. We wszystkich zmaganiach wzięła udział młodzież z klas I i II technikum.

Więcej…
Thursday the 3rd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©