Wolontariusze z ZSZ na grillu „Pomocnej Dłoni”

W dniu 16 maja grupa uczniów z II klasy Technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego brała udział w spotkaniu integracyjnym Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, które odbyło się przy rawickim Domu Kultury.

Tym razem zadaniem uczniów było przygotowanie kiełbasek z grilla, następnie podanie kawy i ciasta, a potem zebranie brudnej zastawy stołowej oraz utrzymanie czystości i porządku na stołach.

Uczniowie usłyszeli od organizatorów spotkania słowa podziękowania za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie na rzecz innych osób.

Statystyki

5854208
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1733
1903
10652
9596
59440
5854208

Twoje IP: 216.73.216.223
Data i godzina: 2025-07-03 18:59:16

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Rajd niepodległościowy

Uczniowie ZSZ w Rawiczu wraz z opiekunami - Jakubem Morysonem i Rafałem Jędrzejakiem, wzięli udział w rajdzie rowerwym z okazji Śwęta Niepodległości. Wyjazd zorganizowali: miejskogóreckie stowarzyszenie rowerowe TRAMP i samorząd gminny. Wyruszyliśmy o godzinie dziewiątej z miejsca zbiórki pod rawickim ratuszem do Miejskiej Górki. Tam wraz z organizatorami ruszyliśmy trasą, na której znajdowały się miejsca związane z historią walk o niepodległą Polskę. Na początku rowerowej wycieczki pogoda dopisywała, później silny wiatr i padający deszcz podniósł wymogi postawione uczestnikom.

Więcej…
Thursday the 3rd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©