Konkurs: „Szekspir w plakacie”

W związku z obchodami 400 rocznicy śmierci Williama Szekspira w naszej szkole odbył się konkurs na plakat, w którym młodzież próbowała swych sił, by dać odpowiedzi na pytania dotyczące ponadczasowości dzieł angielskiego dramaturga.

Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie plakatu wykonanego techniką komputerową do dowolnie wybranego dzieła Szekspira.

Wśród nadesłanych prac znalazły się także plakaty wykonane technikami tradycyjnymi, takimi jak farby, kredki, ołówek collage.

W dniu 9.06.2016r odbyło się ogłoszenie konkursu. Zwycięzcami okazali się uczniowie:

Maciej Jędrzejak z kl. I TTM - I miejsce,

Paweł Skibniewski z kl. II TTI - II miejsce,

Piotr Kupczyk z kl. II TTI - III miejsce.

Wyróżnienie za pracę otrzymała Paulina Pernak z kl. I TE. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Organizatorki konkursu:

Arleta Białecka,

Iwona Samól-Biedrowska

Statystyki

5936804
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
185
4158
185
39223
52969
5936804

Twoje IP: 216.73.216.23
Data i godzina: 2025-08-18 07:08:15

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Kurs na operatora wózka widłowego

W czwartek 14 kwietnia w ZSZ w Rawiczu 34 uczestników kursu na operatora wózka widłowego zdało egzamin i uzyskało uprawnienia. Koordynatorka kursu  mgr Alicja Stachowska, nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych logistycznych zorganizowała po raz szósty płatny kurs na operatora wózka widłowego.  Kurs  przeprowadziła tradycyjnie firma BKD Maral z Wielunia. 34 pełnoletnich uczniów z Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyło w szkoleniu, które obejmowało zajęcia teoretyczne, praktyczną naukę jazdy wózkami widłowymi oraz instruktaż bezpiecznej wymiany butli gazowej.

Więcej…
Monday the 18th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©