XII Wielkopolska Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej

Dnia 13 kwietnia 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, odbył się finał XII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej.

Aby reprezentować powiat rawicki na szczeblu wojewódzkim wraz z Powiatowym Rzecznikiem  Konsumentów p. Honoratą Biernat do Poznania udały się trzy uczennice: Angelika Nowak i Kamila Kędzia z I LO oraz z naszej szkoły Kamila Naskręt z klasy I TE.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali test, składający się z 75 pytań. W oczekiwaniu na wyniki została zorganizowana wycieczka, podczas której uczestnicy mogli zwiedzić Teatr Wielki w Poznaniu. Dodatkową atrakcją był wjazd na 11 piętro Urzędu Marszałkowskiego i podziwianie pięknych widoków.

Najlepiej region rawicki zaprezentowała nasza uczennica Kamila Naskręt, zdobywając 45 punktów. Gratulujemy!

Statystyki

5598732
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
209
2915
7867
3124
90782
5598732

Twoje IP: 18.118.186.251
Data i godzina: 2025-04-02 00:49:58

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Ekonomiści szykują się na zagraniczne praktyki do Niemiec

Kolejna grupa uczniów III klasy Technikum, tym razem kształcąca się w zawodzie technik ekonomista szykuje się na wyjazd. Po odbyciu 30-to godzinnego kursu języka niemieckiego, kursu pedagogiczno-kulturowego oraz spotkaniu organizacyjnym uczniowie są gotowi, aby odbyć dwutygodniową praktykę zawodową w firmie WBS w Dreźnie. Stażyści będą uczestniczyć w szkoleniu na temat przedsiębiorczości i przedsiębiorcy w Niemczech. Zajęcia zrealizują w sali komputerowej i pracować będą na wirtualnym przedsiębiorstwie, obsługując różne programy biznesowe i biurowe.

Więcej…
Wednesday the 2nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©