Wycieczka uczniów ZSZ w Rawiczu do Warszawy

15 listopada  42 uczniów naszej szkoły  uczestniczyło w wycieczce do Warszawy.  Wyjazd zorganizował p. Jakub Moryson,  opiekę nad młodzieżą sprawowały także nauczycielki: p.Weronika Swornowska i p. Patrycja Stelmaszyk. Uczniowie ZSZ w Rawiczu zwiedzanie Warszawy rozpoczęli od Łazienek Królewskich, gdzie mogli zobaczyć przylegający do nich Belweder, gmach Rady Ministrów, a w Łazienkach pomnik Fryderyka Chopina i Pałac Łazienkowski. Z warszawskich  Łazienek uczniowie udali się do Sejmu, gdzie uczestniczyli w zwiedzaniu gmachu polskiego parlamentu. W  sali sejmowej uczniów przywitała i opowiedziała o swojej pracy poseł na Sejm RP Bożena Henczyca.

Następnie  grupa udała się na Stadion Narodowy, a później  na Stare Miasto, gdzie zwiedziła warszawską Starówkę. Młodzież wróciła do Rawicza w późnych godzinach wieczornych i zaliczyła tę wycieczkę do bardzo udanych. 

Statystyki

5745923
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
2455
8923
23794
48856
101459
5745923

Twoje IP: 52.15.154.142
Data i godzina: 2025-05-18 17:42:26

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Kolejna atrakcja w Schkeuditz

W czwartkowe popołudnie została zorganizowana wycieczka na lotnisko Lipsk –  Halle (Lepizig-Halle Flughafen). Uczniowie wraz z opiekunami udali się busami na 2 co do wielkości lotnisko towarowe w Europie. Na terminalu czekał na naszą grupę pracownik lotniska, który opowiadał w języku angielskim o zasadach organizacji pracy. Uczniowie przeszli pełną odprawę lotniskową a następnie autobusem zostali przewiezieni po płycie lotniska.

Więcej…
Sunday the 18th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©