Rawicz i okolice w fotografii

Znamy wyniki konkursu  fotograficznego

„Rawicz i okolice w fotografii” 

Od 24 lutego do końca marca w Naszej Szkole trwał konkurs na najlepszą fotografię architektury Rawicza i okolic. Nadesłane zdjęcia podkreślały różnorodność, niezwykłość, czy też wyjątkowość  i piękno obiektów architektonicznych naszych okolic. Są to zarówno budowle sakralne-kościoły, jak i zamczyska, pałace, cmentarze, budynki mieszkalne, miejsca pełne historii i tajemnic.

Spośród wielu prac jury w składzie: wicedyrektor p. Ewa Stachowiak, p. Iwona Samól-Biedrowska i p. Arleta Białecka dokonało w dniu 20.04.2017r wyboru prac przyznając:

  I miejsce:     – Katarzyna Pieprzyk z kl. IV TB,

 II miejsce:     – Daria Maćkowiak z kl. I TE,

III miejsce:     – Weronika Zimna z kl. II TE,

                    – Magdalena Polak z kl. III TZ,

oraz wyróżnienia:    – Piotr Kupczyk z kl. III TTI,

                           – Klaudia Wachowiak z kl. I TE.

Jury brało pod uwagę obraz i jego jakość estetyczną, a także oryginalne ujęcia i format JPG, jak i dołączone opisy zdjęć.

Nagrody i pamiątkowe dyplomy w imieniu jury wręczyła p. Iwona Samól-Biedrowska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Organizatorzy

Arleta Białecka,

Iwona Samól-Biedrowska

Statystyki

6158634
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1594
2995
4589
4589
77189
6158634

Twoje IP: 216.73.216.126
Data i godzina: 2025-12-02 22:06:25

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Mistrzowie obronili tytuł sprzed roku

W dniu 23 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Łukasz Kordylas 3TB, Tomasz Malchrzycki 4TB, Jakub Kempa 1aW, Rafał Gruszczyński 3TTM wraz z opiekunem p. Kubą Kasprowiczem brali udział Finale Mistrzostw Powiatu Rawickiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Rozgrywki odbywały się, tak jak w roku poprzednim, na Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Jutrosinie. W turnieju brało udział 5 szkół: I LO w Rawiczu, ZS nr.3 w Rawiczu, ZS w Jutrosinie, ZSZ w Rawiczu oraz ZS w Miejskiej Górce. Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zdobyła I miejsce i tym samym obroniła tytuł Mistrza Powiatu z roku poprzedniego awans do rejonu.

Więcej…
Tuesday the 2nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©