TECHNICY Z RAWICZA NA KONKURSIE RECYTACJI POEZJI NIEMIECKIEJ

W dniu 17 listopada 2017 r., dwóch uczniów Technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu - Hubert Ławniczak z klasy 4 TLG oraz Kamil Malak z klasy 1 TLG, wraz z opiekunem, p. Patrycją Stelmaszyk, udało się do Poznania, aby wziąć udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji Niemieckiej. Konkurs odbywał się w murach II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Każdy z uczestników recytował po dwa wiersze niemieckich poetów. Uczniowie reprezentowali wysoki poziom, widać było ich ogromny wkład w przygotowanie się do występu.

 

Pomimo wielkich starań każdego z chłopaków, nie udało im się zdobyć miejsca na podium. Niemniej jednak, udział w konkursie stanowił dla nich duże wyzwanie i jednocześnie stał się ważnym doświadczeniem w ich szkolnym życiu.

GRATULUJEMY!!!

 

Patrycja Stelmaszyk
 
Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Statystyki

5972024
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
3753
1412
5165
5165
69278
5972024

Twoje IP: 216.73.216.134
Data i godzina: 2025-09-02 23:21:55

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Drzwi Otwarte w ZSZ w Rawiczu

12 kwietnia  Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu otworzył swoje drzwi dla uczniów kończących naukę w gimnazjum. Młodzież naszego zespołu pod opieką nauczycieli przygotowała wizualizację działań związanych z każdym proponowanym kierunkiem kształcenia w technikum: technik elektryk, technik mechanik, technik teleinformatyk, technik budownictwa, technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych. Praktyczne działania w zawodzie fryzjer oraz cukiernik prezentowała także młodzież kształcąca się w naszej Zasadniczej Szkole Zawodowej.

Więcej…
Tuesday the 2nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©