KONKURS GASTRONOMICZNY

Dnia 15 grudnia 2006, w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się konkurs gastronomiczny. Tematyką konkursu były potrawy wigilijne.

W konkursie udział brali przedstawiciele klas I, II, III Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Uczestnicy konkursu musieli także wykazać się umiejętnościami dekorowania stołu.

Statystyki

6582113
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
187
588
775
16369
42896
6582113

Twoje IP: 216.73.216.20
Data i godzina: 2026-06-23 12:20:23

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Mikołajkowa przerwa

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zorganizowali Mikołajki. W miłej, świątecznej atmosferze ponad 40-osobowa grupa miała okazję zatańczyć świąteczny układ taneczny do piosenki "Last Christmas" przygotowany przez panią Weronikę Waresiak oraz spróbować pysznych pierników upieczonych przez młodzież Naszej szkoły.

Więcej…
Tuesday the 23rd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©