Kronika szkolna, czerwiec 2008r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 20 czerwca 2008r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

Dyrektor szkoły - mgr Krzysztof Jarosz wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla rodziców.

Na zakończenie delegacje uczniów wręczyły kwiaty dyrekcji i wszystkim nauczycielom.

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

„...Świecie nasz -
Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy!..."

M.GRECHUTA

13 czerwca 2008 r. pożegnaliśmy 75 absolwentów trzech klas: III w, II sw i III skw.

Czytaj więcej...

Rajd PATRONA SZKOŁY

W poniedziałek 2 czerwca w naszym Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu jak co roku odbył się Dzień Sportu połączony z Rajdem Patrona Szkoły. Uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w Rajdzie Pieszym. Pokonywali trasę wyznaczonym szlakiem, zmagając się w różnych konkurencjach na poszczególnych punktach kontrolnych. Nagrodę i dyplom otrzymała klasa 2w1 pod opieką wychowawcy Renaty Balcerek. Wybrani uczniowie udali się rowerami do łaszczyńskiego lasu, by zwiedzić miejsce pojedynku Stefana Bobrowskiego. Wszyscy chętni mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach sportowych np: skok w dal z miejsca, rzuty do kosza, skakanie na skakance, rzut lotką, strzelanie z wiatrówki, żonglerka piłką, pokonanie toru przeszkód. Młodzież wzięła także udział w Biegu o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym zwyciężyli: Marta Baksalary (I aTZ), Szymon Szymański (II aTZ). Dyrektor szkoły wręczył dyplom i puchar najlepszym sportowcom ZSZ: Marcie Baksalary oraz Andrzejowi Nowakowi. Niewątpliwą atrakcją były kiełbaski z grilla oraz chleb ze smalcem. Chleb sponsorowali: p.Toporski z Piekarni w Masłowie i Piekarnia Michalczak w Rawiczu, sponsorem kiełbasek był Zakład Rzeźnicko - Wędliniarski Tadeusz Szczepaniak w Gołaszynie.

Czytaj więcej...

Statystyki

4327072
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
70
272
1247
9396
16619
4327072

Twoje IP: 3.236.218.88
Data i godzina: 2021-10-22 01:39:02

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Zostań Wschodoznawcą

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej pt. „Zostań Wschodoznawcą”. Tegoroczny temat brzmiał: Wielka Wojna Ojczyźniana – mity i rzeczywistość. Uczniowie zmierzyli się z zagadnieniami z przebiegu konfliktu na obszarze byłego ZSRR.

Więcej…
Friday the 22nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©