Kronika szkolna, wrzesień 2007r.

MISTRZOSTWA POWIATU RAWICKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

W dniu 20 września 2007 r. na stadionie OSiR-u w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w lekkiej atletyce. W zawodach rywalizowali uczniowie z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH, I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO i ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 w RAWICZU, oraz ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH w BOJANOWIE, ZESPÓŁ SZKÓŁ z JUTROSINA i ZESPÓŁ SZKÓŁ z MIEJSKIEJ GÓRKI.

Czytaj więcej...

Akcje charytatywne samorządu uczniowskiego

  1. Zbiórka pieniędzy na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "Pomóż i Ty", dochód z akcji został przekazany na zakup oprotezowania 27-letniego Tomasza Skowronka
  2. Zbiórka pieniędzy na rzecz chorego ucznia SP nr 6. Zebrana kwota to 505,26 zł.

Salon maturzystów

W dniach 26 – 27 września 2007r. odbywał się zorganizowany w gmachu Politechniki, Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2007, któremu towarzyszył bogaty program merytoryczny przygotowany przez Okręgową Komisję Egzaminazycjną we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata

W dniach 13 – 15.09.2007 r. w całym kraju trwała kolejna edycja akcji „Sprzątanie Świata”. Porządkowanie terenu wokół szkoły zorganizowano przed rozpoczęciem przez uczniów zajęć edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Tour de Pologne

13 września 2007 roku przez Rawicz przejeżdżał wyścig kolarski Tour de Pologne.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z DZIEĆMI Z DOMU DZIECKA W BODZEWIE

W dniu 14.09.2007 roku wolontariusze ze szkolnego koła PCK działającego przy ZSZ w Rawiczu pojechali wraz z opiekunem do Domu Dziecka w Bodzewie.

Czytaj więcej...

Wizyta gości z Osnabrück w ramach realizacji projektu Leonardo da Vinci – Quest II

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu w dniach od 23 do 29 września 2007 r. gościł delegację 4 nauczycieli z Dolnej Saksonii w Niemczech, z miasta Osnabrück. Przyjazd gości związany był z realizacją projektu Leonardo da Vinci-Quest II, którego celem było dzielenie się doświadczeniami w zakresie kształcenia zawodowego, poznanie systemu szkolnictwa w Polsce oraz wymiana międzykulturowa.

Czytaj więcej...

Wystawa o Osnabrück

Korzystając z pobytu w naszej szkole niemieckich gości, Szkolny Klub Europejski przygotował wystawę i prezentację miasta Osnabrück oraz szkoły partnerskiej Berufsschulzentrum am Westerberg.

Czytaj więcej...

LOSY ABSOLWENTÓW

W dniach od 31 sierpnia do 10 września 2007 r. wśród tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zostały przeprowadzone badania statystyczne mające na celu uzyskanie informacji na temat dalszych etapów kształcenia młodzieży po ukończeniu szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat rawicki.

Czytaj więcej...

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

Jak co roku w dniach 6-18.09.2007 r. biblioteka szkolna zorganizowała i przeprowadziła "Kiermasz taniej książki”

Czytaj więcej...

SZKOLNA GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW

W dniach od 05 do 19 września b.r. w holu sali gimnastycznej odbyła się SZKOLNA GIEŁDA UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW. Na giełdzie można było kupić lub sprzedać podręczniki szkolne. Książki przyjmowane były na zasadzie komisu – po sprzedaniu podręcznika, uczeń otrzymał należność.

Czytaj więcej...

WYSTAWA „SPRAWA KATYŃSKA”

W związku z kampanią społeczno-edukacyjną "Pamiętam-Katyń 1940" pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i premierą filmu Andrzeja Wajdy "Katyń".

Czytaj więcej...

PREZENTACJA DYREKCJI

Od 1 września obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu pełni mgr Krzysztof Jarosz. Funkcję wicedyrektora ds. dydaktycznych objęła mgr Justyna Szajerka, a wicedyrektorem ds. opiekuńczo - wychowawczych jest mgr Łucja Dera. Obowiązki wicedyrektora ds. kształcenia zawodowego i praktycznego kontynuuje inż. Krzysztof Kazuń.

Czytaj więcej...

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

3 września 2007 r. miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008. Nauczycieli, uczniów oraz zaproszonych gości powitał nowy dyrektor szkoły mgr Krzysztof Jarosz. Dyrektor złożył podziękowania swoim poprzednikom i przedstawił nowy skład dyrekcji: wicedyrektorem do spraw dydaktycznych została mgr Justyna Szajerka, do spraw opiekuńczo-wychowawczych mgr Łucja Dera, do spraw kształcenia zawodowego i praktycznego pozostał inż. Krzysztof Kazuń. Wśród zaproszonych gości znalazł się wicestarosta Zygmunt Wolny, który nauczycielom i uczniom w nadchodzącym roku szkolnym życzył sukcesów, spełnienia marzeń, radości i spodziewanych efektów.

Czytaj więcej...

Statystyki

5011720
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1996
4675
9008
14515
21363
5011720

Twoje IP: 44.210.151.5
Data i godzina: 2024-07-12 16:34:45

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Wolontariusze w ZSZ

W dniu 1 grudnia 2015 gościliśmy po raz kolejny w naszym Zespole wolontariuszy z Wolontariatu Europejskiego, którzy przebywają w Lesznie dzięki organizacji Fundacja Centrum Aktywności Twórczej.

Wolontariat polega na pracy społecznej wykonywanej na rzecz zagranicznej organizacji lub instytucji o charakterze niekomercyjnym oraz na wsparciu lokalnej społeczności, wśród której przebywa się w czasie trwania wolontariatu.

Więcej…
Friday the 12th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©