PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA

W I półroczu najlepszymi klasami były:

    WYNIKI W NAUCE
  1. I TE
  2. IV ATE
  3. III ATE
  4. IV TE
  5. III TE
  6. II TE
  7. IV TOŚ
  8. II ATE
  9. IV TZ
  10. III TOŚ
    FREKWENCJA
  1. IV TEL
  2. III ATE
  3. II ATZ
  4. I TH
  5. II TE
  6. II TOŚ
  7. III TZ
  8. I TB
  9. I TM
  10. I TE

Statystyki

6588061
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
128
1240
6723
22317
42896
6588061

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 05:52:25

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Kurs na operatora wózka widłowego

W czwartek 14 kwietnia w ZSZ w Rawiczu 34 uczestników kursu na operatora wózka widłowego zdało egzamin i uzyskało uprawnienia. Koordynatorka kursu  mgr Alicja Stachowska, nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych logistycznych zorganizowała po raz szósty płatny kurs na operatora wózka widłowego.  Kurs  przeprowadziła tradycyjnie firma BKD Maral z Wielunia. 34 pełnoletnich uczniów z Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyło w szkoleniu, które obejmowało zajęcia teoretyczne, praktyczną naukę jazdy wózkami widłowymi oraz instruktaż bezpiecznej wymiany butli gazowej.

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©