Konkurs matematyczny

W eliminacjach konkursu, który organizowany jest z inicjatywy nauczycielek matematyki – Magdaleny Martynów , Karoliny Nowak i Arlety Puk, wzięło udział 210 uczniów szkół ponadgimnazjalnych: z Leszna, Kościana, Rawicza, Krzywina, Borku Wielkopolskiego i Włoszakowic. Pytanie dla finalistów przygotował prof. Krzysztof Piasecki, dyrektor Instytutu Ekonomii Zarządzają PWSZ w Lesznie.

Wśród uczestników konkursu byli uczniowie 2LO w Lesznie, 1LO w Kościanie, Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie. Zespoł Szkół Zawodowych w Rawiczu reprezentował Marek Kolibabka.

Pierwsze miejsce w konkursie matematycznym zajął Wojciech Smoleński z 1LO w Lesznie, drugie Krzysztof Ptaszyński z 1LO w Kościanie, a trzecie Łukasz Majer z 1LO w Lesznie.

Nagrody ufundowali: prezydent miasta Leszna, firma Starcom, PKO BP, Kancelaria Prawno-Podatkowa Krzysztofa Miedzińskiego, Kuratorium Oświaty w Poznaniu i BGŻ.

Statystyki

6585672
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
391
1662
4334
19928
42896
6585672

Twoje IP: 216.73.217.58
Data i godzina: 2026-06-26 05:54:14

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Czym skorupka za młodu nasiąknie …

21 października 2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” z Leszna pod hasłem "Czym skorupka za młodu nasiąknie …” . Spotkanie profilaktyczne, zorganizowane zostało przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu w ramach Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2011-2015.

Więcej…
Friday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©