Prezentacja projektów "Uczeń z klasą"

28 kwietnia 2008 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili swoje prezentacje końcowe w ramach projektu "Uczeń z klasą" dyrekcji szkoły, nauczycielom i przedstawicielom klas.

    W naszej szkole realizowane były trzy projekty:
  • "Młoda krew ratuje życie" - klasa IIIb TZ,
  • "... Pewnego przyjaciela poznasz w sytuacji niepewnej" - IIa TZ,
  • "Opowieść wigilijna"- klasa III TOŚ

Koordynatorem wszystkich projektów była pani pedagog Anna Funka-Leciejewska, a opiekunami poszczególnych projektów były panie Renata Uźniak i Violetta Kistowska-Lisek. Wszystkie działania uczniów były zapisywane na blogach:
http://www.blogi.szkolazklasa.pl/?blog=3592
http://www.blogi.szkolazklasa.pl/?blog=3031
http://www.blogi.szkolazklasa.pl/?blog=3032

Statystyki

6585670
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
389
1662
4332
19926
42896
6585670

Twoje IP: 216.73.217.58
Data i godzina: 2026-06-26 05:51:36

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

„Obycie ułatwia życie” - czyli szkolny konkurs savoir - vivre

We wrześniu br. w Naszej Szkole został ogłoszony konkurs z „Kulturą na Ty”, popularyzujący zasady szkolnego savoir vivre’u .

Zadaniem poszczególnych klas było przygotowanie plakatów, które najlepiej i najciekawiej przedstawią zasady dobrego zachowania w szkole, w określonych miejscach i sytuacjach ( na lekcjach, na boisku szkolnym itp.).

Więcej…
Friday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©