RAJD „rawickim szlakiem rowerowym”

W dniu 25.IV.2009 (sobota) odbył się wyjazd rowerowy uczniów ZSZ w Rawiczu i I LO Rawicz „ rawickim szlakiem rowerowym ”

PROGRAM

START – 10.30 RYNEK przy tablicy informacyjnej PTTK

TRASA - Rawicz- Łaszczyn - Sarnowa - Słupia Kapitulna - Zielona Wieś - Ugoda - Szymanowo - Dębno Polskie -Rawicz

CEL- poznanie ciekawych miejsc gminy Rawicz oraz promowanie turystyki rowerowej

ŁĄCZNA DŁUGOŚĆ – 38 km

Opiekunowie: R.Jędrzejak, A.Lisek

Statystyki

6582520
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
81
513
1182
16776
42896
6582520

Twoje IP: 216.73.216.20
Data i godzina: 2026-06-24 00:51:12

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

XII Wielkopolska Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej

Dnia 13 kwietnia 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, odbył się finał XII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej.

Aby reprezentować powiat rawicki na szczeblu wojewódzkim wraz z Powiatowym Rzecznikiem  Konsumentów p. Honoratą Biernat do Poznania udały się trzy uczennice: Angelika Nowak i Kamila Kędzia z I LO oraz z naszej szkoły Kamila Naskręt z klasy I TE.

Więcej…
Wednesday the 24th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©