Obchody święta niepodległości

Dnia 11 listopada 2008 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

Obchody rozpoczęły się w kościele pw. Chrystusa Króla i NMP w Rawiczu po której poczty sztandarowe, władze miasta i wszyscy uczestnicy przeszli pod Pomnik Żołnierza, gdzie delegacja naszych uczniów złożyła kwiaty.

Statystyki

6581959
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
33
588
621
16215
42896
6581959

Twoje IP: 216.73.216.20
Data i godzina: 2026-06-23 02:53:55

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Złoto dla dziewczyn ZSZ w Rawiczu

W dniu 21 października 2015 roku uczennice Karolina Szulc 2TE, Marika Kaczmarek 4TLg, Kinga Gruszczyńska 3TE, Natalia Krysmann 3TŻ wraz z opiekunem p. Kubą Kasprowiczem  uczestniczyli w Finale Powiatowym w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Zawody odbywały się na Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Jutrosinie. W turnieju uczestniczyły cztery szkoły: ZSZ w  Rawiczu, ZS w Jutrosinie,  I LO w Rawiczu, ZS nr.3 w Rawiczu.

Więcej…
Tuesday the 23rd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©