Konkurs „Przebij piątkę”

W 2009 roku upłynęło 5 lat od czasu kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. Z tej okazji Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zorganizowało konkurs „Przebij piątkę” adresowany do szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie zgłoszonych w konkursie szkół mieli za zadanie wykonać pracę ukazującą jaki wpływ wywarło członkowstwo Polski w UE w ich regionie.

Z Zespołu Szkół Zawodowych prace konkursową wykonały dwie uczennice: Florentyna Rosik i Agnieszka Białek w trzeciej klasy Technikum Żywienia, pod opieką mgr Jakuba Morysona. Dziewczyny znalazły się wśród 300 zespołów z całej Polski które nadesłały również prace konkursowe (łącznie około 1200 osób!). Choć nie zajęły czołowych miejsc, Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce – Pani Maria Teresa Duffy-Haeusler, przysłała do naszej szkoły list z podziękowaniami dla dziewczyn za udział w konkursie.

opracował: mgr Jakub Moryson

Statystyki

6588260
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
327
1240
6922
22516
42896
6588260

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 15:26:31

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Lekcja geografii w terenie

W dniach 3-4 września 2015 r. uczniowie klasy  3 Technikum, kształcący się w zawodzie technik logistyk, pod opieką wychowawczyni p. Magdaleny Sikory i inicjatora wyjazdu p. Rafała Jędrzejaka uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych realizowanych w Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach w ramach projektu „Bliżej przyrody”. Stacja Ekologiczna UAM położona jest na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©