„Dzień Otwarty” Urzędzie Skarbowym

      Dnia 6 marca 2010 uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych wzięli udział w „Dniu Otwartym”, zorganizowanym przez Urząd Skarbowy w Rawiczu. Uczniowie klas I – IV Technikum w zawodzie technik ekonomista skorzystali z możliwości zapoznania się ze strukturą oraz zadaniami tej ważnej instytucji.
    W trakcie wizyty w Urzędzie uczniowie wzięli udział w prelekcji pt „Podatek dochodowy od osób fizycznych”. Rozstrzygnięto również, ogłoszony wcześniej , Konkurs na esej „Przekonaj współczesnych, że płacenie podatków jest obywatelskim obowiązkiem”. Wyróżniono pięć prac konkursowych. Wśród laureatów znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Nagrodzeni uczniowie to:
  • Anna Pazoła z klasy I TE (III miejsce)
  • Jagoda Matuszak z klasy IV TE( V miejsce)

Statystyki

6588264
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
331
1240
6926
22520
42896
6588264

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 15:28:08

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Czym skorupka za młodu nasiąknie …

21 października 2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” z Leszna pod hasłem "Czym skorupka za młodu nasiąknie …” . Spotkanie profilaktyczne, zorganizowane zostało przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu w ramach Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2011-2015.

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©