ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 23 czerwca odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

Dyrektor Szkoły wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, listy gratulacyjne dla rodziców oraz dyplomy.

Członkowie Szkolnego Koła PCK, pragnąc w szczególny sposób podziękować nauczycielom zaangażowanym w działalność charytatywną, przyznali ORDERY DOBREGO SERCA. Ordery otrzymali: Dyrektor Władysław Boryczka, Pani Pedagog Anna Funka- Leciejewska oraz nauczyciele: Renata Uźniak, Nina Misiek, Sabina Okupnik i Bogusława Matuszewska.

Nauczyciele zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Statystyki

6584111
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
492
1180
2773
18367
42896
6584111

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 07:29:14

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Trzeci dzień na praktyce w Niemczech

Dzisiaj mija kolejny dzień praktyk, jak każdy poprzedni bardzo pracowity i ciekawy. Młodzież po pracy i pysznym obiedzie relaksowała się na kręgielni.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©