Uczniowie ZSZ w Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu

Dnia 3 czerwca 2013 roku uczniowie klasy III a Technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego wraz z panią Renatą Uźniak i panią Anną Funką-Leciejewską uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do czterogwiazdkowego hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu.

Wycieczkę rozpoczęli od spotkania z panem Dariuszem Serwatką - wicedyrektorem hotelu ds. gastronomii. W jednej z sal konferencyjnych zapoznano młodzież z historią i ofertą hotelu oraz sposobem jego zarządzania.

Uczniowie obejrzeli restaurację, kuchnię i salę konsumencką oraz taras z widokiem na Odrę, z którego goście mogą korzystać w okresie letnim. Restauracja w Hotelu HP Park Plaza oferuje nowoczesną sztukę kulinarną. Szef kuchni dba o prekursorskie menu, dbając przy tym o podniebienie każdego gościa. Hotelowy cukiernik przygotowuje fantazyjne desery i torty.

Najciekawszym etapem wycieczki było zwiedzanie pokoi hotelowych. Hotel Park Plaza oddaje do dyspozycji gości 177 komfortowo wyposażonych pokoi typu Standard, Twin, Superior, Studio oraz 2 apartamenty. Budynek posiada również sale konferencyjne, SPA i kasyno.

Statystyki

6584418
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
799
1180
3080
18674
42896
6584418

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 12:54:43

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

W kwietniu odbyła się XLV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego. Jak co roku uczniowie naszej szkoły, pracując pod okiem pana Rafała Jędrzejaka (nauczyciela geografii), opracowali wskazane przez komisję konkursową tematy i wysłali prace do Warszawy.
Możemy pochwalić się, że wśród laureatów znalazła się Dominka Maksajdowska - uczennica klasy I TE, która zajęła V miejsce w Polsce. Przygotowała temat dotyczący zasobów wodnych w naszym kraju.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©