Uczniowie ZSZ w Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu

Dnia 3 czerwca 2013 roku uczniowie klasy III a Technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego wraz z panią Renatą Uźniak i panią Anną Funką-Leciejewską uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do czterogwiazdkowego hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu.

Wycieczkę rozpoczęli od spotkania z panem Dariuszem Serwatką - wicedyrektorem hotelu ds. gastronomii. W jednej z sal konferencyjnych zapoznano młodzież z historią i ofertą hotelu oraz sposobem jego zarządzania.

Uczniowie obejrzeli restaurację, kuchnię i salę konsumencką oraz taras z widokiem na Odrę, z którego goście mogą korzystać w okresie letnim. Restauracja w Hotelu HP Park Plaza oferuje nowoczesną sztukę kulinarną. Szef kuchni dba o prekursorskie menu, dbając przy tym o podniebienie każdego gościa. Hotelowy cukiernik przygotowuje fantazyjne desery i torty.

Najciekawszym etapem wycieczki było zwiedzanie pokoi hotelowych. Hotel Park Plaza oddaje do dyspozycji gości 177 komfortowo wyposażonych pokoi typu Standard, Twin, Superior, Studio oraz 2 apartamenty. Budynek posiada również sale konferencyjne, SPA i kasyno.

Statystyki

6584596
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
977
1180
3258
18852
42896
6584596

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 14:26:48

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Spotkanie z przedstawicielami Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

W dniach 14-16  marca 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się spotkania uczniów klas czwartych z przedstawicielami Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu. Podczas zajęć  przedstawiono kierunki kształcenia  oferowane przez centrum oraz zasady rekrutacji. Uczniowie mieli również możliwość zobaczenia  pokazu makijażu oraz masażu dłoni.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©