Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W dniu 14 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Szkołę ukończyło 106 uczniów. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali Anna Gumińska i Daria Kwiecień z klasy 2s oraz Agnieszka Kapała z klasy 3w2.

Dyrektor szkoły Krzysztof Jarosz przyznał nagrodę Najlepszego Absolwenta Roku Annie Gumińskiej z klasy 2s. Następnie wyróżniono uczniów, którzy działali w Samorządzie Uczniowskim i Szkolnym Klubie Sportowym. Wyróżnienie otrzymał również Mateusz Czwojdrak za udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. W imieniu absolwentów zabrała głos Dominika Nosek z klasy 2w. Uroczystość zakończono krótką częścią artystyczną przygotowaną pod okiem pani Arlety Białeckiej.

Statystyki

6584421
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
802
1180
3083
18677
42896
6584421

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 12:56:49

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

DWA KRĄŻKI NA MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI

Dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Wielkopolski w lekkiej atletyce zdobyli reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Finał wojewódzki, jak co roku, odbył się na stadionie poznańskiej „Olimpii”. Mimo niesprzyjającej aury, mistrzostwa dostarczyły zawodnikom oraz ich opiekunom sporą dawkę emocji.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©