NIEUDANY REWANŻ KOSZYKARZY ZSZ

W czwartek, 19 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, odbył się II Turniej o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. W rozgrywkach brały udział tylko dwie drużyny: z I LO i Zespołu Szkół Zawodowych z Rawicza. Natomiast Zespół Szkół nr 3 nie przystąpił do dalszych rozgrywek.

W tym spotkaniu nasi uczniowie grali z reprezentacją I LO i po zaciętym boju przegrali, niestety, 74 : 60. W konsekwencji zajęli II miejsce. Najwięcej punktów w meczu zdobyli: Filip Sroka – 12, Jakub Klupś – 10, Damian Ławniczak – 9, Patryk Maciejewski – 13, Krzysztof Dopierała – 6, Kacper Stelmach – 8.

Gratulujemy chłopcom bardzo dobrego meczu, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy sukcesów w przyszłości.

Opracował: Dariusz Staśkowiak i Justyna Szajerka

Statystyki

6586904
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
211
1412
5566
21160
42896
6586904

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 03:36:12

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

"Młodzi głosują" w Zespole Szkół Zawodowych!

W poniedziałek uczniowie ZSZ w Rawiczu wzięli udział w realizacji ogólnopolskiego projektu "Młodzi głosują", organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Projekt jest symulacją wyborów powszechnych i głównym jego zadaniem było zachęcenie młodzieży do udziału w wyborach. Była to druga tego typu akcja w naszym Zespole, poprzednia odbyła się w 2011 roku.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©