Uczniowie ZSZ w Rawiczu lauretatami I Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. "Złota Polska Jesień"

29 stycznia, w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajkczyka w Miejskiej Górce, odbyło się rozstrzygnięcie I Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. "Złota Polska Jesień". Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu rawickiego mogli przesyłać do grudnia 2013 roku zdjęcia, które ukazywały piękno ich okolicy i krajobrazu powiatu rawickiego.

Na finał konkursu zostały zaproszone dwie uczennice ZSZ - Paulina Dytko i Patrycja Gano z klasy 4 TB oraz opiekun pan Jakub Moryson. Prace naszych uczennic zosały wyróżnione. Dziewczyny otrzymały nagrody a ich prace można było podziwiać na przygotowanej wystawie. Patronat nad konkursem objęli: burmistrz Miejskiej Górki pan Karol Skrzypczak, wicestarosta powiatu rawickiego Krzysztof Synoracki, "Życie Rawicza" oraz Nadleśnictwo Żmigród.

opracował: Jakub Moryson

Statystyki

6587897
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1204
1412
6559
22153
42896
6587897

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 22:40:51

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Jesienny rajd rowerowy z PTTK Rawicz

17 października uczniowie ZSZ w Rawiczu wraz z opiekunami – Jakubem Morysonem i Andrzejem Liskiem udali się na Jesienny rajd rowerowy zorganizowany przez PTTK w Rawiczu. Celem rajdu było popularyzowanie wśród uczestników rawickiego szlaku rowerowego. Reprezentacja naszej szkoły wybrała dłuższą trasę liczącą 39 km.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©