Bezpieczne Walentynki

W dniach 29 i 31 stycznia 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej pani Izabela Olińska i Monika Godziewska przeprowadziły profilaktyczne spotkania z młodzieżą nt. Bezpieczne Walentynki. Spotkanie miało na celu przypomnienie młodzieży zasad bezpiecznych zachowań w związku z niebezpieczeństwem zakażeniem wirusem HIV.

Tematyka zajęć poparta była filmem edukacyjnym oraz ulotkami profilaktycznymi.

Statystyki

6587881
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1188
1412
6543
22137
42896
6587881

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 22:34:43

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Spotkanie z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego

W dniu 10 lutego 2016 roku uczniowie klasy IIITlg, a 15 lutego 2016 roku uczniowie klasy IIIaw mieli okazję gościć na zajęciach z wychowawcą panią Beatę Aszkiełowicz, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Rawiczu.

Pani kierownik USC przedstawiła uczniom kompetencje Urzędu Stanu Cywilnego. Zwróciła uwagę na fakt, że każdy kilka razy w życiu musi ten urząd odwiedzić. Bowiem załatwiamy w nim akty urodzenia, sprawy związane z zawarciem związku małżeńskiego, a także formalności związane z wystawieniem aktu zgonu.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©