Wizyta w Bodzewie

W dniu 24 października 2014  roku grupa wolontariuszy z koła PCK z ZSZ w Rawiczu udała się do Bodzewa, gdzie odbyło się spotkanie z wychowankami Domu Dziecka. Celem wizyty było przekazanie, zebranych przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych, artykułów szkolnych oraz środków higienicznych. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przez Panią Dyrektor i spotkania przy wspólnej herbacie i słodkościach, na którym była okazja do zapoznania się, ponieważ kilkoro uczniów było w Bodzewie pierwszy raz. Po wspólnym poczęstunku wychowankowie zabrali swoich gości, aby pokazać im swoje pokoje. 

Jesienne spotkania  w Bodzewie to już tradycja, która jest ulubioną formą kontaktu członków szkolnego koła z wychowankami placówki. Kolejne spotkanie prawdopodobnie karnawałowe odbędzie się w Zespole Szkół Zawodowych.

Statystyki

6040589
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
175
788
3689
16691
57039
6040589

Twoje IP: 216.73.216.170
Data i godzina: 2025-10-17 05:41:23

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Zostań Wschodoznawcą

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Europie Wschodniej, Syberii, Kaukazie i Azji Środkowej pt. „Zostań Wschodoznawcą”. Tegoroczny temat brzmiał: Wielka Wojna Ojczyźniana – mity i rzeczywistość. Uczniowie zmierzyli się z zagadnieniami z przebiegu konfliktu na obszarze byłego ZSRR.

Więcej…
Friday the 17th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©