Przyszli inżynierowie na Politechnice Wrocławskiej

30 września, uczniowie klas czwartych TLG, TME i TŻ z ZSZ w Rawiczu, wzięli udział w prezentacji uczelni wyższych na Politechnice Wrocławskiej, zorganizowanej przez czasopismo "Perspektywy". Tegoroczni maturzyści, wraz ze swymi opiekunami - Anną Funką-Leciejewską, Violettą Kistowską-Lisek i Jakubem Morysonem, mogli zapoznać się z ofertą uczelni wyższych z całego kraju, jak i wziąć udział w wykładach dla maturzystów.

 

Wyjazd do Wrocławia, pozwolił uczniom poczuć "klimat" wyższych uczelni, sprecyzować swoje plany co do dalszej edukacji jak i zapoznać się z procedurami przyszłych egzaminów.

 

Statystyki

6588081
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
148
1240
6743
22337
42896
6588081

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-28 06:07:55

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Uczniowie „budowlanki” na Targach Budownictwa „BUDMA” w Poznaniu

W piątek 05.02.2016 r. uczniowie I i II klasy Technikum, kształcący się w zawodzie technik budownictwa wraz z opiekunami Joanną Sierpowską i Tomaszem Sierpowskim byli na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Na targach młodzież mogła zobaczyć  najnowsze oferty ponad 1000 wystawców, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz pozyskać specjalistyczną wiedzę zawodową.

Więcej…
Sunday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©