MATGURA

W piątek 22 kwietnia 2016 roku w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Górze odbyło się podsumowanie IV Międzypowiatowego  Przedmaturalnego  Konkursu Matematycznego MATGURA dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Uczeń klasy II TB Marcin Skotarek został laureatem konkursu, zajmując I miejsce wśród uczniów klas II. Zaproszony wraz z opiekunem -  panią Urszulą Rosik - nauczycielką matematyki, uczestniczył w uroczystości rozdania nagród.  Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne.

Marcin dodatkowo otrzymał nagrodę ufundowaną przez Starostę Powiatowego  w Rawiczu , którą wręczyła uczestnicząca w podsumowaniu pani Maria Wojtkowiak -  Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji i Rozwoju.

Marcinowi życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swojego talentu.

Opracowała: Urszula Rosik

Statystyki

6553455
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
94
1947
3542
30607
28281
6553455

Twoje IP: 216.73.216.54
Data i godzina: 2026-05-20 00:39:50

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Spotkanie z kulturą Chazacką

10 marca w Zespole Szkół Zawodowych odbyło się spotkanie uczniów Zespołu z przedstawicielami zespołu folklorystycznego „Wisieloki” z Szymanowa, Panią Grażyną Konopką i Panem Michałem Umławskim. Spotkanie zostało zorganizowane przez nauczyciela Jakuba Morysona. Członkowie zespołu „Wisieloki” opowiedzieli zebranej młodzieży o historii mikroregionu chazackiego, jak i o spuściźnie założycieli zespołu – Państwa Franciszka i Anny Brzeskot.

Więcej…
Wednesday the 20th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©