Konkurs z języka angielskiego

9 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs z języka angielskiego. W szranki stanęli uczniowie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań związanych z idiomami angielskimi. Uczniowie tłumaczyli, łączyli, uzupełniali i tworzyli przysłowia w języku angielskim.

W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zajęła  uczennica Daria Sajkowska z klasy 2TE zdobywając 32 punkty. Z drugim wynikiem konkurs ukończyła Magdalena Żyto  z klasy 2 TLG ( 27 pkt). Trzecie miejsce zajęła Sandra Andrzejewska z klasy 1 TŻ zdobywając 25 punktów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy wyników.

Data i godzina: 2024-04-27 01:01:55

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

DWA KRĄŻKI NA MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI

Dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Wielkopolski w lekkiej atletyce zdobyli reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Finał wojewódzki, jak co roku, odbył się na stadionie poznańskiej „Olimpii”. Mimo niesprzyjającej aury, mistrzostwa dostarczyły zawodnikom oraz ich opiekunom sporą dawkę emocji.