Mistrzostwa SZS Wielkopolska w Pływaniu 07.11.2016

W kompleksie sportowo-rekreacyjnym „Malta” w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Szkół Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu. Rywalizowano w kategoriach dziewcząt i chłopców indywidualnie i drużynowo. Ze szkół ponadgimnazjalnych nasz powiat reprezentowali uczniowie ZSZ w Rawiczu. Spisali się naprawdę super wkładając dużo wysiłku i serca w wodne zmagania sportowe.

Indywidualnym Mistrzem Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w stylu motylkowym (50m) został - Hubert Krzysztofiak z czasem 26,77.
Piąte miejsca zajęli:
-Jagoda Szponik -motylkowy (50m)
-Sebastian Sęk -grzbietowy (50m)
-Kinga Skotarek -grzbietowy (50m)
W sztafetach 8x50m stylem dowolnym dziewczyny zajęły 3 miejsce, a chłopcy 8.
Zdobyte punkty w konkurencjach indywidualnych przełożyły się na wynik drużynowy. Dziewczynom zabrakło zaledwie 15pkt do podium, zajęły ostatecznie 4 miejsce na 32 szkoły startujące. Natomiast drużyna męska uplasowała się na 13 miejscu w województwie.

Skład drużyny dziewcząt:
Jagoda Szponik, Kinga Skotarek, Katarzyna Helińska, Zuzanna Janaszek, Aleksandra Jackowska, Aleksandra Marciniak, Karolina Nawrot, Katarzyna Pieprzyk.

Data i godzina: 2024-04-20 13:07:11

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Finał konkursu z języka niemieckiego „Märchen meiner Kindheit”

6 kwietnia odbył się w naszej szkole powiatowy etap konkursu z języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych pt. „Märchen meiner Kindheit” – „Bajki mojego dzieciństwa”. Konkurs sprawdzający znajomość języka niemieckiego został zorganizowany w powiecie rawickim po raz czwarty. Zespół Szkół Zawodowych był organizatorem po raz drugi. Tym razem do współzawodnictwa przystąpiły 3 szkoły ponadgimnazjalne: I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, Zespół Szkół nr 3 w Rawiczu oraz Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu.