Konkurs z Wiedzy o Elektryczności

17 maja  o godzinie 9:00 w Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bojanowie oraz w Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy-Przyjemskiego w Sierakowie odbył się Konkurs z Wiedzy o Elektryczności, organizowany przez nauczyciela ZSZ w Rawiczu - Tomasza Rollę. Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich gimnazjów z powiatu rawickiego. Problematyka konkursu obejmowała treści kształcenia z zakresu elektrotechniki na poziomie gimnazjum z przedmiotu fizyka. Uczniowie musieli rozwiązać zestaw 25 zadań testowych w ciągu 45 minut.

Tytuł laureata konkursu otrzymają uczestnicy, którzy zajmą pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce. Przewidziano także  nagrody rzeczowe i dyplomy. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów w zawodzie elektryk, a także promowanie ZSZ w Rawiczu. 

Statystyki

6585401
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
120
1662
4063
19657
42896
6585401

Twoje IP: 216.73.217.58
Data i godzina: 2026-06-26 03:15:34

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Koszykarki ZSZ drugie w powiecie

Drugie miejsce podczas Mistrzostw Powiatu w koszykówce dziewcząt zdobyły reprezentantki Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Nasze uczennice dwukrotnie spotkały się z zespołem I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, przegrywając oba pojedynki.

W pierwszym meczu, rozegranym w sali I LO, drużyna ZSZ spisała się bardzo dobrze, będąc przez większą część spotkania w kontakcie z rywalkami. Dziewczęta były bardzo skupione, realizując większość przedmeczowych założeń. Walczyły o każdą piłkę, zostawiając sporo serca na boisku. Niestety, w ostatniej kwarcie gospodynie pokazały na co je stać i ostatecznie wygrały z nami różnicą 15 punktów (46:31).

Więcej…
Friday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©