Patport w Gostyniu

19 maja 2017 roku grupa wolontariuszy z PATPORTU Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunami Anną Funka - Leciejewską oraz Beatą Jarczewską z KPP w Rawiczu zaproszona została na „Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa” w Gostyniu. Już po raz trzeci służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo spotkały się ze społeczeństwem. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Gostyniu i Komendę Powiatową Policji w Gostyniu. Na tych, którzy zdecydowali się przyjść czekało szereg zabaw i konkursów, mogli również skorzystać ze stoisk prewencyjnych
i edukacyjnych.

Młodzież, która przybyła na gostyński rynek aktywnie brała udział w przygotowanych dla nich specjalnych warsztatach. Nasi wolontariusze zaprezentowali swoje dotychczasowe działania w zakresie profilaktyki uzależnień oraz zorganizowali wspólne tańce. Ponadto wzięli udział w biciu rekordu udzielania pierwszej pomocy. Podczas wspólnej imprezy stale przypominali najważniejsze hasło oraz cel spotkania – bezpieczeństwo.

Statystyki

6371184
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
4242
1264
6393
93071
124068
6371184

Twoje IP: 216.73.216.184
Data i godzina: 2026-01-28 20:47:37

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Pierwszy dzień na praktykach zawodowych w Niemczech

Pierwszy dzień na praktykach zawodowych w Niemczech zaliczony.  Uczniowie poznali zasady funkcjonowania zakładów oraz swoje nowe zadania. Zgodnie z niemiecką zasadą i własnym temperamentem  uśmiech na twarzy towarzyszył im cały dzień.  Po powrocie z pracy podzielili się wrażeniami z opiekunami.  

Więcej…
Wednesday the 28th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©